Не впала, а демонтували: на рівненському "Авангарді" поменшало стін (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нині триває активна реконструкція стадіону "Авангард" у Рівному. Ні для кого не таємниця, що ця споруда вже давно була аварійною. От і під час будівництва часто виникають форс-мажорні обставини.

В об'єктив редакції "ЧаРівне" потрапила стіна, яка обвалилась зі сторони входу на стадіон від річки Устя. За більш детальним роз'ясненням ситуації на будівництві ми звернулися до Юрія Фалка, керівника бідувельної фірми "Фіалка".

 - На минулому тижні було виявлено руйнування частини пилястр трибуни західної. Це в наслідок неякісної роботи при будівництві стадіону в часи СРСР (мурування без перевязки та армування). Ми провели демонтаж в пiдтрибуних приміщеннях цегляних перестiнок та підлоги, відповідно до реконструкції по новому проекту. Даний сектор замокав завжди, навіть після реконструкції 2009 року. Після виявлення моментів руйнування була скликана комiсiя: УКБ, Проектанти, ми, та прийняли рішення демонтувати цю аварійну частину трибуни. Почали демонтувати у п'ятницю, в понеділок мали продовжити, але у неділю виникло саморуйнування. Далі проектанти мають провести додаткове обстеження всієї трибуни та прийняти разом з замовником рішеня що робити далі, - розповів Юрій Фалко.

 

ФОТО ДО РУЙНУВАННЯ

ФОТО ПІСЛЯ ДЕМОНТАЖУ