Неповторні образи та мистецтво на животиках: стартували фотосесії "Пузатої мами-2020"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

В учасниць проекту "Пузата мама" стартував один з найочікуваніших і найулюбленіших етапів - фотосесії. У неймовірних сукнях та стильних образах майбутні мами позувалим перед камерами професійних фотографів.

Перші зйомки в рамках весняного сезону 2020 року відбувались напередодні 8 Березня у фотостудії «ПанПанас», що на вулиці Григоренка, 16.

Образи вагітні учасниці проєкту продумують самостійно. Підбирають вбрання, концепцію та малюнок, який буде на животику.

Втілити ідеї допомагала ціла творча команда. Зокрема, найкращі фотографи Дмитро Шпак, Катя Тарасюк та Юля Петренко. Вони знімають дівчат невеликими групами, аби жінки при надії почувалися комфортно і не втомлювалися. 

Команда проекту

 

Над стильним мейк-апом, що підкреслював природну красу кожної учасниці, працювали майстрині своєї справи візажистки Катерина Олексієвець та Аліна Мирончук.

Візаж животиків виконували майстрині боді-арту Марія Горуна та Ольга Остапюк зі студії "Щасливе дитинство".

Фотосесії - це дуже позитивний і яскравий етап проєкту. Але попереду у цих матусь ще багато цікавого: вечори підготовки до пологів, фізичні тренування, наша запальна вечірка вагітних та неймовірний фінал, - розповіла організаторка проекту Оксана Кравець.

Нагадаємо, цьогоріч вагітні вже послухали лекцію від лікаря-гінеколога та розпочали заняття з йоги. 

Стежити за проектом «Пузата мама-2020» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.