Немовля з Будинку дитини в Рівному заразилось коронавірусом

Новини Рівного - ЧаРівне.info

10-місячний хлопчик з Будинку дитини заразився коронавірусом. Дитина перебуває у дитячій обласній лікарні у стані середньої важкості. Такі інформацію на брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров'я Олег Вівсянник. 

- Хлопчик, народжений у вересні 2019 року, поступив в обласну дитячу лікарню.У закладі дитині надали першу медичну допомогу. Після завершення лікування дитина була скерована до обласного будинку дитини, де отримувала соціальний догляд та медичну допомогу. Однак його стан погіршився, її було переведено у дитячу обласну лікарню та підтверджено діагноз коронавірус. Наразі стан стабільний, середньої важкості. Допомогу надають у дитячій лікарні. Вогнище зараження встановлюється, всі необхідні протиепідемічні заходи в обох закладах провели. Питання перебуває на контролі управління охорони здоров'я, - розповів Вівсянник. 

За словами очільника медицини області, у профільних лікувально-профілактичних закладах передбачені всі відповідні умови для надання медичної допомоги дітям з дитбудинків. У закладах є спеціальний персонал, який піклується хворими дітками: годує, переодягає. Такі відділення забезпечені необхідними засобами гігієни та харчовими продуктами.