На замовлення Росії в Польщі затримали українського добровольця

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Польщі в суботу затримали добровольця війни на Донбасі, одного з лідерів УНА-УНСО Ігоря Мазура з позивним "Тополя".

Як повідомили сьогодні на сторінці  Рух опору капітуляції у Facebook, сьогодні в Польщі затримали відомого добровольця, учасника війни з російськими окупантами, заступника командира УНСО і одного зі співзасновників РОК Ігоря Мазура "Тополю".

Омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що Мазура, який також є співробітником Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, затримали на прикордонному пункті Дорогуск за запитом РФ. За інформацією омбудсмена, до Мазура не допускають українського консула та не надають адвоката.

- У понеділок, 11 листопада, в місті Холм буде вирішуватися питання про взяття нашого колеги під варту з метою екстрадиції в Росію, - написала Людмила Денісова. 

Інформацію підтвердила також голова комітету ВР з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. За її словами, РФ використовує інструменти міжнародної співпраці в політичних цілях, щоб дискредитувати наших захисників.

- Генеральний консул України в Польщі уже спілкувався з Ігорем, цим питанням займається наше посольство.

Ми всі максимально вже включилися і боротимемося за його повернення додому — працюватимемо з нашими дипломатами, правоохоронцями, а також з колегами-парламентарями для того, щоб витягти Тополю з де-факто пазурів російської ФСБ, - зазначила уповноважена.