Дівчинка з Рівного стала кращим дитячим відеоблогером

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Учасниця минулорічного проекту "Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків" Мілена Гудилко стала переможницею конкурсу відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like», який проходив у рамках ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю “Дитятко". ІІ роботу "Мілена про Шкарпеткожерів" журі визнало найкращою!

Руслана Броновицька, сценаристка, режисерка проєкту «Медіа-школа прямує в громади»  за підтримки УКФ:

«Звичайно мені як мамі та режисеру дуже хотілося, щоб робота Мілени перемогла. Але сподівань було мало, оскільки на момент подачі заявки на конкурс блог налічував всього 20 підписників і два відео. І лише після оголошення результатів, я зрозуміла, що це не головні критерії, за якими визначили переможця. Журі оцінили ідею пропагування читання дитиною для дітей і мене це дуже тішить».

Це була перша робота Мілени як самостійного блогера, створена минулоріч в рамках реалізації проекту "Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків" за підтримки УКФ

Мілена Гудилко, переможниця медіафестивалю «Дитятко»: «Я думаю, що мені допомогли перемогти Licho?routi (Ліхожруті) – так чеською мовою будуть Шкарпеткожери. Читайте книжки, це цікавий та захоплюючий світ!»

Окрім того, конкурсні роботи учасників Медіа-школи відібрали до фіналу у своїх номінаціях. Програма "Культурний БЛОГнотик. Рівне літературне" увійшла до фіналу "Краща телепрограма дитячої студії". До фіналу у номінаці "Наше мирне небо" потрапила робота Маргарити Ковтунець "Змагання планеристів на аеродромі у Воронові", також Маргаритка змагалася за перемогу у фіналі конкурсу відеоблогерів «ДИТЯТКО.Like» з роботою "Room Tour у Словаччині".

Олена Семенович, керівниця проєкту «Медіа-школа прямує в громади» за підтримки УКФ:

«Ми вперше взяли участь у міжнародному фестивалі, і це одразу успіх. Адже майже усі наші роботи, які ми запропонували у різних номінаціях – потрапили до фіналу конкурсної програми. А результати свідчать про те, що ми на правильному шляху, і нам є про що знімати та писати разом з нашими вихованцями».

Потрапити у фінал у такому конкурсі – це вже перемога, кажуть у Медіа-школі. Адже до фінальної частини фестивалю відібрано 235 робіт з 43 країн. Загалом участь у конкурсі взяли 1493 відеороботи зі 109 країн світу!

Церемонія нагородження переможців медіафестивалю “Дитятко" цьоріч проходила онлайн. Тож доки нагороди та дипломи прямують у Рівне у Медіа-школі вже думають над тим, які роботи надсилатимуть на конкурс наступного року і сподіваються, що фестиваль проходитиме у звичному режимі і його учасники матимуть можливість спілкуватися наживо та обмінюватися досвідом.