Національний симфонічний оркестр зібрав у Рівному аншлаг (Фоторепортаж)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Органному залі Рівненської обласної філармонії відбувся концерт Національного симфонічного оркестру. Гастрольний тур цього відомого колективу розпочався 28 серпня та триватиме до 16 жовтня. Рівне стало 14 містом.

Рівняни зустрічали артистів стоячи та аплодисментами.

«30-річчя Незалежності – гарна нагода проїхати з туром Україною, – зазначив художній керівник і головний диригент Володимир Сіренко. – Нам хочеться, щоб якомога більше людей нас послухало і звичайно приємно бачити у залах дітей з музичних шкіл, студентів, і наших постійних слухачів».

У Рівному Академічний симфонічний оркестр України представив програму з двох відділень, в яку увійшли Симфонія до мажор Максима Березовського, Концерт-сюїта в стилі ретро для скрипки з оркестром Євгена Станковича (соліст — лауреат міжнародних конкурсів Олександр Семчук) і Симфонія №9 мі мінор “З Нового світу” Антоніна Дворжака.

"Цей славетний колектив ще не виступав на сцені Органного залу. Думаю, такого помпезного звучання ця зала ще не чула. Тому з впевненістю можна сказати, що ми зробили гарне свято для наших глядачів. – зазначила художній керівник Рівненської обласної філармонії Руслана Варнава.