Наталію Прищепу влаштовують умови підготовки в Рівному до Олімпіади-2020

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Головний тренер збірної України Сергій Романчук прокоментував відео для ua.tribuna.com, яке днями набуло розголосу. На ньому рівненська легкоатлетка Наталія Прищепа готується до Олімпійських ігор-2020 у Токіо.

Власне, в коментарях під відео користувачі часом критично висловлювалися про умови "не дуже" комфортні. 

- Я бачив це відео. Бачили його і Прищепа і її тренер Анбрій Попеляєв. Вони дуже здивовані коментарями, які з'явилися під постом.

Я розмовляв з Андрієм Володимировичем. Відповідно індивідуальному плану підготовки, вони з Наталією Прищепою займаються загальнофізичною підготовкою. Для цього вибрали рідне місто, тому що їх умови влаштовують. В залі, в якому знято відео, комфортна температура і вони вдячні за гостинність.

В розпорядження Прищепи також зал для кікбоксингу, інші спецалізовані приміщення, необхідні для даного етапу підготовки. 10 березня Наталія і Андрій Попеляєв відправляться на збори в турецьку Анталію. Там відбудеться другий етап підготовки до олімпійського сезону, - прокоментував Сергій Романчук.

Саме ж відео опублікував Олександр Денисов, директор телеканалу "Футбол". Під своїм постом він написав наступне:

"Передаю привіт Федерації легкої атлетики України.

Олімпійському комітету також не буде зайвим знати.
Це місто Рівне. Ось в таких умовах готується до Олімпійських ігор 2020 дворахова чемпіонка Європи на дистанції 800 метрів Наталія ПРищепа. Мало того, що це сарай, мало того, що майже головою в двері, так і рукавички на руках вказують на температуру всередині приміщення. .Пробивати на совість місцевих чиновників пуста справа, але тепер хай знають всі, як в Рівному відтримуються спорт і чемпіони Європи."