Настя Каменських, Меловін та Дзідзьо приїдуть до Рівного

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото www.rbc.ua

У продажі з’явилися білети на традиційний щорічний великий концерт Мегаподія на стадіоні «Мототрек», який відбудеться 15 вересня. Організатор заходу – однойменна івент-агенція «Мегаподія».

Щороку «Мегаподія» запрошує лише кращих українських артистів сьогодення, аби потішити рівнян та гостей міста виступами топ-музикантів.

Цьогоріч на сьомій Мегаподії виступатимуть:

- співачка року за версією «M1 Music Awards-2018» NK/Настя Каменських;

- представник України на 63-му пісенному конкурсі "Євробачення" в Португалії з піснею "Under The Ladder", переможець шостого сезону українського вокального шоу "X-Фактор" MELOVIN;

- співак, актор, тренер телевізійного шоу «Голос. Діти», мегапопулярний DZIDZIO.

- До нас надходило багато звернень, чому не привозимо Дзідзьо до Рівного. Торік хлопці на Мегаподії не виступали, тож вирішили їх знову запросити на наш Великий концерт, - прокоментував керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський. – Меловін та Настя Каменських нині також знаходяться в топі українського шоу-бізнесу. Відтак нашим щирим бажанням та своєрідним обов’язком перед рівнянами було провести ефективні переговори і привезти цих артистів до нашого міста. Із поставленим завданням ми впоралися. Тож 15 вересня знову відбудеться грандіозний концерт, рівня якому за масштабами у Рівному донині ніхто не проводить, - підкреслив організатор заходу.

Білети вже у продажі у мережі магазинів «Музон» («Злата плаза» нижній рівень і на території старого автовокзалу). В інтернеті – на сайті kasa.in.ua.

Довідки за телефоном 067 150 13 09

Поспішай придбати квитки на головний концерт року у Рівному!