"Наш тато ідеальний": у Рівному триває проект для найкращих татусів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Директор Рівненської обласної філармонії Орешко Микола Прокопович – новий учасник проекту "Найкращий Тато року". Історією про татуся з нашою редакцією поділилася його дружина Оксана.

Наш тато найкращий, тому що він розуміє, який скарб довірив Бог в його руки. Для нашого тата бути батьком — це велика відповідальність, але це також велике щастя і радість. Звати нашого тата Орешко Микола.

Про присутність тата на пологах лікар наша сказала, що цього не може бути, ваш тато настільки емоційний, що він зараз підніме всіх, найкраще йому виїхати з міста – так сказала лікар.

Наш тато дуже зайнятий, але як тільки в нього є вільний час він його проводить з нами. І наше хобі сім’ї є подорожі. Із самого народження ми почали подорожувати і показувати Аріні навколишню красу. В 1,5 місяці ми вже були на морі, а у 8 місяців ми автомобілем подорожували Європою. Доця вже бачила майже всі замки України.

Наш тато ідеальний тому, що завжди відчуває наш настрій. Доня для тата — справжнє щастя. Він дарує їй ніжність і турботу, він є опорою для всієї родини. Для Аріни тато — це найсильніша людина на світі, яка не дасть її в образу нікому. Він найкращий у всьому світі!!!

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".