"Наш тато футболіст, але у нього вдома команда з дівчат",- розповідь про татуся Миколу Фокіна

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Знаайомтесь, ще один учасник проекту "Найкращий Тато Року". Історію про Миколу Фокіна надіслала у редакію його дружина Вікторія.

"Звичайно для кожної дитини , її тато найкращий ! Без сумнівів ! Я поділюсь з вами історією про свого далеко не ідеального чоловіка але просто неймовірного тата !!! Він поняття не має , що я тут таке пишу ) навпаки , завжди хоче бути в тіні , не публічності ! Він по чоловічому ніяковіє коли про нього говорять , тим більше хвалять ! Почнем з того , що вдома у нього гарем з трьох дівчат.

Мене, дружину він теж рахує своєю дівчинкою, тільки я старшенька. З народженням доньки мій чоловік відразу став чудовим батьком і наша старша дочка без сумнівів скаже , що тата любить більше. А з меншою  майже рік тому у нас були пригоди , і за цей час я як ніхто оцінила силу свого чоловіка ... це був дуже складний період життя, реанімація . Я не спілкувалась ні з ким окрім нього , а він  завжди був поряд .. всі 15 днів наших випробувань , просто 24/7 .

Коли опускались руки , він навпаки з новими силами боровся і жартував ! За що я йому дуже вдячна ! В той час поки я в палаті плакала він подав документи на закордонний паспорт нашій дівчинці  і зараз через рік часу ця малявка  об’іхала вже  більше 10 ти країн !! А з милих дрібничок  нашим обом дівчатам  саме він обрізав нігті , перші пів року, бо я боялась мати справу з тими маленькими пальчиками. Саме він лишається з ними обома , коли мені десь треба поїхати, тільки на нього я можу покластись на всі 100% !

Коли наш приходить додому біжать всі, і я в тому числі, а менша повзе , з посмішкою на 6 зубів і зустрічає тата ! По іронії долі наш тато футболіст, але у нього вдома  команда з дівчат ! Ми його дуже цінуємо і любимо!"

Більше історій у рубриці Тато Року