"Наш татко вміє робити все": рівнянка розповіла про свого чоловіка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У проекті "Найкращий Тато року" новий учасник – Володимир Виногродський.

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто! Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток.

Історія про татуся:

Справжній чоловік - той, якого називають «ТАТО». А мій чоловік не просто коханий мною мужчина, а справжній чоловік вже три рази. Ох, що ж йому довелось пережити за ці всі роки. Три вагітності, три токсикози. Він був присутній при всіх пологах. Він перерізав пуповини, а на це не всі чоловіки йдуть.

Нам з ним довелось тричі повернутись у таке обожнюване всіма дитинство. Дитинство, де є щастя, дитинство, де є любов, дитинство, де люблять просто так, де є іграшки, свята, розваги. І це прекрасно, що усе це ми переживали разом. Він - Тато з великої букви, він завжди поруч, навіть якщо він далеко. Так, він зараз далеко трудиться для нас.  Проте, я відчуваю його підтримку завжди. Діти безмежно люблять і поважають. А немає для чоловіка кращої гордості як три сини, які поважають та беруть приклад з татка. Адже він у нас найкращий.

Наш татко бджілка-трудівниця. Він вміє робити все. І я не перебільшую. Він пере, гладить, прибирає. Інколи після нагадування, але робить.  Так,  я іноді злюсь, що він далеко, що виховання синів на даний момент на мені. Але я знаю що ти, мій коханий чоловік та татко там працюєш для нас. І я обіцяю тобі виховувати наших хлопців достойними мужчинами. Такими, щоб були схожими на тебе. На справжнього, надійного та самого-самого коханого. Люблю.

Більше історій шукайте у спецрубриці проекту "Найкращий Тато року" на порталі "ЧаРівне.інфо".