"Наш тато - справжній герой": рівнянка пишається своїм люблячим чоловіком

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У проекті "Найкращий Тато року" новий учасник - Шилюк Андрій Миколайович.

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто! Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток.

Історія про татуся:

Наш татко Андрій не займає високу посаду в державних органах, не є депутатом, не має мрії бути президентом, не літав в космос, не перепливав океан, не об’їздив всі країни світу, не діставав зірку мамі з неба (навіть не обіцяв)))) ...Але...він має сім’ю, яка його любить, має синочка, який щораз сильніше радіє, коли татко приходить з роботи (мама іноді ревнує))))

Дімчик обожнюю, коли татко його підкидає вище голови і просить повторити))) Наш татко може заспокоїти, втішити і забавити синочка, якому лише 10 місяців)) Наш татко є прикладом для дитини: він обіцяє лише те, що справді може; він чесний та справедливий, готовий прийти на допомогу будь-кому,він є справжнім героєм, на якого в майбутньому буде рівнятись наш синочок!  Йому під силу зготувати їсти і допомогти по господарству! Нема кращих татусів: в кожної сім'ї свій - найкращіший!!! Головне, щоб  дітки бачили приклад гармонії між батьками, взаємодопомоги, підтримки і вирішення конфліктів (сварки бувають у всіх)! А наш татко ще всього досягне і здійснить наші спільні мрії, бо він є в нас, а в нього є ми :) І ми ще РАЗОМ перепливемо всі океани, побуваємо у всіх країнах, підкоремо найвищі гори і дійдемо до наших омріяних вершин!)

Більше історій шукайте у спецрубриці проекту "Найкращий Тато року" на порталі "ЧаРівне.інфо".