Народились в "сорочці": у Рівному близнята з`явились на світ в амніотичному міхурі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівненському обласному перинатальному центрі відбулись унікальні пологи -  жінка народила близнюків в амніотичному міхурі.

фото зі сторінки Рівненського обласного перинатального центру

Медики кажуть, таке відбувається один раз на 80 тисяч пологів.

Кесарський розтин сьогодні, 1 грудня проводив заступник головного лікаря Рівненського перинатального центру Степан Лічнер, асистувала йому  лікар-акушер-гінеколог Маргарита Цилінська. Дівчаток назвали Мирославою та Маргаритою. 

- Зазвичай навколоплідний міхур рветься або проколюється в процесі народження або кесаревого розтину.  В народі таких дітей називають  “народженими в сорочці”. Діти народились із вагою 3080 гр та 2730 гр.- каже Степан Лічнер.

Наразі мама та немовлята почуваються добре. Медики ці "сорочки" зберегли і передадуть батькам дівчаток.

Додамо, що здавна в народі вважається, що діти, які наpoдилися в сорочці будуть упродовж усього життя щасливі. Такі діти відрізняються сміливістю і безстрашністю, вони можуть подолати будь-яку життєвy перешкоду, впоратися з будь-якими труднощами і проблемами, “вийти сухими з води”. Вони, як правило, вибирають професії, пов’язані з нeбeзпeкою і рuзuком.

Такі люди часто володіють особливим даром, вони можуть зцілювати людей або мати дар провидіння. Крім того, у народжених в сорочці особлива аура, яка здатна допомагати слабшій або пошкодженій чужій аурі.