На Рівненському полігоні розпочалися збори з офіцерами територіальної оборони

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото ілюстративне

На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочався організаційно-методичний збір із представниками обласних військових комісаріатів,  територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, та керівним складом бригад і батальйонів територіальної оборони оперативного командування “Захід”.

Нову структуру військ територіальної оборони ЗСУ було створено у 2018 році. Сьогодні у кожній області  України сформована бригада територіальної оборони. Основними завданнями цих військових формувань є підтримання правового режиму воєнного стану, у разі його впровадження,  охорона та захист державного кордону, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного  розгортання військ, охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба із диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями.

Метою організаційно-методичного збору є поглиблення та закріплення теоретичних знань офіцерів, вдосконалення їх практичних навичок у питаннях ефективного функціонування територіальної оборони, ознайомлення з європейським досвідом.