На Рівненщині триває обов`язкова вакцинація держслужбовців

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я  затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. 

Таким чином обов’язковій вакцинації підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, а також закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованоії освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

Наказ набирає чинності через місяць з дня його публікації – тобто з листопада, пояснила координаторка із вакцинації в Рівненській області Олена Гандзюк. 

«У випадку, якщо через місяць співробітники вказаних організацій не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати на період карантину. До цього переліку також планується включити працівників усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та працівників поштових послуг», - прокоментувала Олена Гандзюк.

Тим часом вже на сьогодні в Рівненській ОДА провакциновано  - 73% працівників, у Вараській РДА – 85% , в Дубенській РДА – 68% , у Рівненській РДА – 73% , у Сарненській РДА – 73% працівників.