На Рівненщині стартував "Олімпійський урок" (ФОТО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Олімпійським уроком розпочали святкування Дня фізичної культури і спорту вихованці комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» Березнівської районної ради Рівненської області. Цей захід щорічно проходить в усій  країні за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

В нашій області його організацію здійснює Відділення НОК України в Рівненській області за підтримки обласного комунального закладу «Спорт для всіх».  До ліцеїстів сьогодні завітали: голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор «Спорту для всіх» Микола Петренчук,  директор ДЮСШ «Колос» у м. Березне, ЗМСУ з боротьби греко-римської, учасник XXVI літніх Олімпійських ігор в м. Атланта (США, 1996 р.) Петро Коток, педагоги та тренерський склад ліцею-інтернату.

Почесна місія молодого посла «Олімпійського уроку  #BеАctive»-2020 була надана Дарині Тодерич, срібній призерці Чемпіонату України, учениці  10 класу відділення важкої атлетики Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Олімпійський урок розпочався з руханки на місцевому стадіоні під гаслом BеАctive, яку провела Дарина. Продовження заходу відбулось на чотирьох локаціях, у відповідності до видів спорту, які розвивають у навчальному закладі. А саме, боротьба греко-римська, важка атлетика, веслування на байдарках і каное та стрільба з лука. На кожному з майданчиків проходили майстер класи та презентації цих видів спорту,  ознайомлення з їх особливостями та досягненнями спортсменів. Серед учасників Олімпійського уроку була проведена вікторина на олімпійську тематику, де кожен міг за правильну відповідь отримати на згадку сувенір.

Завершився захід спільним фото учасників, організаторів та почесних гостей.