На Рівненщині сім’ї по-спортивному проводжали зиму

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Попри завантаженість щоденними турботами жителі Рівненщини все активніше демонструють бажання займатися фізичною культурою і спортом, вести здоровий спосіб життя. Своє прагнення зробити це невід’ємною складовою родинних стосунків вони засвідчили активною участю в ІІ турі обласної спортивно-масової гри «Сімейні перегони. Здорова нація». Враховуючи адміністративно-територіальний поділ, що пройшов на Рівненщині, змагання цьогоріч проходять у чотирьох новостворених районах.

  Цими вихідними «Сімейні перегони» стартували у Рівненському і Вараському районах, на спортивних майданчиках Рівненського НВК “Колегіум” та Вараської ЗОШ №1. Більшість сімей були дебютантами, а декілька колективів вже не перший рік успішно виступають у цих змаганнях, тому, звичайно, конкуренція була досить високою.

Враховуючи всі епідемічні вимоги та неочікувано гарну сонячну погоду, основна програма змагань проходила на відкритих майданчиках та складалась із п’яти спортивних естафет. У них організатори запропонували традиційно зимовий інвентар: лижі, санки, ключки тощо. Окрім того, учасники мали можливість ще й випробувати себе і в інтелектуальному завданні.

Спортивне суперництво панувало на майданчику в кожній естафеті. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися з різноманітними завданнями. Змагання проходили весело та завзято, за активної підтримки вболівальників.

  Варто зазначити, що поразок не було. Адже, чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву? Звичайно, ні! А от переможці визначилися.

У Рівненському районі трійка лідерів сформувалась таким чином:

1 місце – сім’я Зінчуків ( Рівненська ТГ);

2 місце – сім’я Омельчуків ( Городоцька ТГ);

3 місце – збірна сімей Ганзюків та Кухарчуків (Великоомелянська ТГ).

У Вараському районі перемогу здобули всі представники Вараської ТГ:

1 місце – сім’я Скібчиків;

2 місце – сім’я Коротенків;

3 місце – сім’я Федорчуків.

Переможці та учасники отримали  нагороди від організаторів – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.