На Рівненщині продовжують встановлювати спортивні рекорди

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У ці святкові вихідні дні комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області дали старт новому сезону «Спортивних рекордів Рівненщини».

Розпочався він із доступної та знайомої кожному вправи - стрибки через скакалку. Учасникам потрібно було відзняти 30-ти секундне відео та розмістити в створеній на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук події «Спортивні рекорди.Скакалка». В період різдвяних свят, що особливо не радували нас зимовою погодою, цю рухову активність підтримали 28 учасників. До встановлення рекордів активно долучились у спортивному клубі "Золота осінь" (м. Рівне), Гільчанському НВК,  Томашгородській ЗОШ №2, Школі художньої гімнастики Рівненського міського палацу дітей та молодій ще багатьох населених пунктах Рівненщини. А вболівала за них аудиторія Фейсбуку в майже12 тисяч краян!

Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановила рівнянка Ольга Астаф’єва, здійснивши 105 стрибків через скакалку за  30 секунд. Цьогоріч він був перевершений Дарією Ткачук (м. Рівне) з результатом 114 стрибків, що і принесло їй заслужену перемогу у конкурсі. Друге місце посіла рівнянка Катя Косюк (104 стрибка). А за третє місце змагались одразу три учасника, які здійснили по 100 стрибків:Володимир Чижевський (м. Рівне, 29,79 с), Марія Леоновець (с. Городище, Висоцька сільська ТГ, 29,96 с)та ОлександрЯковець (Гільчанський НВК, Здовбицька сільська ТГ, 29,99 с). Відповідно до Положення конкурсу, при рівності результатів, перемогу здобуває той учасник, який швидше за секундоміром здійснив сотий стрибок. Тому Володимир Чижевський здобув «бронзу» у «Спортивних рекордах» Рівненщини.

Переможець тапризери будуть нагороджені медалями, дипломами і призами. А організатори також встановили спеціальні призи і для тих учасників, які були за крок від третього місця.