На Рівненщині підприємство шиє одяг для бренду Zara

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Підприємство на Рівненщині шиє одяг для всесвітньо відомого бренду «Zara». Сьогодні, в рамках робочої поїздки в Дубенський район голова Рівненької ОДА, відвідав швейно-торгове виробництво «Маяк».

Не зважаючи на пандемію, бізнес не втрачає своїх обертів. «Маяк» - одне з небагатьох підприємств, яке не лише не скорочували своїх працівників, а й навпаки – змогли перекваліфікуватися. Майже всі свої ресурси вони спрямували на пошиття захисних масок.

Важливим фактором для області є і те, що підприємство експортно-орієнтоване. Впродовж 20 років вони співпрацюють з партнерами зі Швеції, Німеччини, Бельгії, Польщі. Завдяки такому бізнесу ми маємо позитивне сальдо в області, тобто експорт перевищує імпорт. Нагадаю, лише у 2020 році експорт товарів на Рівненщині збільшився на 6,6 % проти минулого року. При цьому 83 відсотки продукції йде в країни Європи. Наша область є однією з тих, де коефіцієнт покриття експорту імпортом є вищим загальноукраїнського – 1,3 (при 0,92 по Україні). Пишаюся нашими соціально відповідальними роботодавцями. Завдяки таким підприємствам Рівненщина продовжує тримати експортно-орієнтований курс. - написав Віталій КОваль на своїй сторінці Фейсбуку.