На Рівненщині немає умов ,щоб розміщати людей з Китаю

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На сторінці Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації з'явився наступний коментар  заступник начальника управління Олега Вівсяника.

- Ми отримали листа від МОЗу щодо можливості розміщення наших громадян, котрі повертаються з Китаю, на 14-денний карантин. ОУОЗ спільно з першим заступником голови ОДА дали відповідь: в Рівненській області, у ЛПЗ таких умов для карантинних заходів немає. Крім того, у нас відсутні прямі сполучення та маршрути, щоб дозволили зберегти всі протиепідемічні заходи для такої категорії пацієнтів. Тобто листа, у якому б нас зобов’язували розмістити цих людей,- не було.
У нас є постійно діючий штаб оперативного реагування, затверджено відповідальні працівники, медпрацівники знають порядок діагностики захворювання. Є палати, боксовані відділення у КНП «Центральна міська лікарня» РМР та Сарненській центральній райлікарні. Їм надана необхідна допомога згідно з протоколами у повному об’ємі за рахунок коштів державного бюджету.
Щодо забезпечення засобами захисту, то ми вже маємо 60% від потреби. У разі необхідності закуплено буде стовідсотково. Це індивідуальні маски, респіратори, захисні окуляри, медичні рукавиці та костюми. Угоди з аптечними закладами є, тому ніяких тендерів проводити не треба. Все відразу буде придбано, - коментує Олег Вівсяник.