На Рівненщині ледь не вибухнули балони (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

20 вересня о 10:34 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві села Немовичі Сарненського району. На місце події було направлено добровільну пожежну команду із села Немовичі та вогнеборців 8-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Сарни.

По прибуттю пожежні встановили, що вогнем охоплено частину покриття та перекриття приватного гаража. В середині знаходився легковий автомобіль.

Вогнеборці одразу на гасіння подали вогнегасячі засоби, автомобіль з гаражу відкотили на безпечну відстань. Згодом з'ясувалося, що в палаючому приміщенні знаходяться два кисневих балони. Рятувальники ДСНС в апаратах захисту органів дихання увійшли в середину та один за одним винесли гарячі балони на вулиці, які негайно охолодили. Пожежу було локалізовано о 10:48, а ліквідовано о 12:05. Жертв та постраждалих не має. Вогнем пошкоджено дах гаража та передню частину автомобіля. Варто додати, що була сейозна загроза вибуху, яка призвела б до руйнування приміщення та людських жертв.

Також це перший бойовий виїзд новоствореної добровільної пожежної команди села Немовичі. Лише минулого тижня співробітники ДСНС вручили пожежним добровольцям Немовицької ОТГ відповідні посвідчення про проходження спеціальної підготовки працівниками місцевих пожежних команд та членів добровільних пожежних формувань. Немовицькі вогнеборці першими прибули до місця пожежі та розпочали гасіння ще до приїзду професійних рятувальників із районного центру. Чим зменшили час розповсюдження вогню. Тому і вдалося не допустити вибуху. Причина пожежі наразі встановлюється. До гасіння було залучено дві одиниці пожежної техніки та вісім вогнеборців.

ГУ ДСНС України у Рівненській області