На Рівненщині фінішував «Велодень-2020» (ФОТО ПЕРЕМОЖЦІВ)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Цієї весни більшість заходів, що традиційно на Рівненщині проводить комунальний заклад  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, у зв’язку із пандемією змінили свій формат. Не виключенням став і улюблений для багатьох краян Велодень. Нагадаємо, що це щорічне свято, котре об’єднуєнавесні сотні велосипедистів, незалежно від їх кваліфікації, стилю їзди та щоденного кілометражу.

 Оскільки життя внесло свої корективи у проведення масових заходів, цьогоріч організатори запропонували всім з 30 травня по 3 червня індивідуально долучитись до проведення власного Велодня. Світлини потрібно було розмістити у відповідній події на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини ( https://www.facebook.com/events/200201677671066/ ), де шляхом голосування і визначались переможці у кожній із чотирьох номінацій.

Слід відзначити, що така ідея була активно підтримана велоспільнотою. Адже, у події «Велодень-2020» учасниками створено 120 дописів у різні номінації, а до голосування долучилась15-ти тисячна аудиторія вболівальників.

Отож, переможці:

Номінація «Велошарм»:

1 місце – Анна Медяна (Корецький район);

2 місце – Наталія Шевчук (м. Рівне);

3 місце – Наталія Бенцал (смт Клесів).

Номінація «Мій велодень»:

1 місце – Олена Ясковець (м. Корець);

2 місце – Оксана Ковальова (с. Весняне Корецького району);

 3 місце – Богдан Мурзов (Рокитнівський район).

Номінація «Велосім’я»:

1 місце - сім’я Ткачуків (м. Корець);

2 місце - сім'яОмельчуків (м. Березне);

3 місце - сім'я Поліщуків (м. Рівне).

Номінація «Велокоманда»:

1 місце - відділ культури, молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації;

2 місце - молодіжна рада «Ідея» (м. Радивилів);

 3 місце - велоклуб «Велошок» (м. Корець).

Вибір дати підведення підсумків став теж не випадковим. Адже саме 3 червня світова велоспільнота відзначає Всесвітній день велосипеда.12 квітня 2018 року ООН ухвалила резолюцію про його проведення і закликала держави приділяти належне місце розвитку велоструктури в стратегіях розвитку регіонів. У світі в цей день стартує масштабний флешмоб з хештегами Всесвітнього дня велосипеда #June3WorldBicycleDay #worldbicycleday 

 

Пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини»