Нардеп з Рівненщини спростував звинувачення у згвалтуванні

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що народний депутат Роман Іванісов нібито приховав від ЦВК інформацію про судимість. Про це, як стверджує інтернет-видання «Аргументум», свідчать матеріали кримінальної справи.

У статті вказано, що 21 березня 1996 року майбутній нардеп від «Слуги народу» був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі за згвалтування неповнолітньої. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 року вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму. Відбував ув'язнення в Маріупольській ВТК Донецької області. Також прикріплені фото документів невідомого походження з відповідною інформацією.

Роман Іванісов цю інформацію спростував на своїй сторінці у фейсбук та опублікував довідку про те, що незнятої чи не погашеної судимості немає. Таку брудну кампанію проти нього він пояснює своєю роботою у Комітеті Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

Однак деякі користувачі мережі зазначають, що судимість, відбута у 1998 році повинна вважатися погашеною, а особа вважатися несудимою. Тому документ, опублікований нардепом, не є належним доказом у спростуванні фактів, висвітлених у публікації.