Стиль Барбі: рівнянка шиє одяг для ляльок (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянка Оксана Демченко вже сім років займається пошиттям одягу для ляльок. За цей час хоббі жінки переросло у власну справу, яка приносить прибуток. 

Про те, як вдалось незвичне хоббі перетворити у бізнес, пані Оксана розповіла журналістам ЧаРівне.інфо.

За професією Оксана Демченко - швачка. Розповідає, що шити одяг лялькам любила завжди, але активно взялась за цю справу, коли була в декреті. 

- Моїй дитині тоді було 3 роки, а племінниці 7 років. Їх подарували декілька ляльок. Оскільки, залишки тканин у швачок є завжди, ми зробили пару нарядів. Мені спало на думку виставити їх на OLX. Почався ажіотаж! Відтоді попит є завжди, - розповідає рівнянка. 

Окрім одягу для ляльок, пані Оксана займається дизайном та пошиттям одягу для танцювальних колективів. Зокрема, шиє для рівненського балету "Флеш", в якому танцює її донечка. 

Раніше сукні для лялечок шила в основному з залишків, тепер, каже, доводиться закуповувати тканину спеціально. Розробка моделі на замовлення займає близько тижня. В оновному шиє на стандартні ляльки, коли розміри нестандартні доводиться додатково узгоджувати деталі з замовниками. 

Замовлення надходять не тільки від дітей та батьків, а й дорослих, які збирають колекції відомих у світі Integrity Toys (американська компанія іграшок, яка створює одні з найбільш успішних і популярних в світі модельні колекційні ляльки для дорослої аудиторії - ред.) 

- Ці ляльки коштують від трьох тисяч гривень. Відповідно і наряди для них теж недешеві - близько тисячі гривень. Хоча, переважно мої вироби розраховані на середній споживчий клас. Ціни - від 100 гривень, - ділиться Оксана Демченко. 

Рівнянка вже давно не називає цю справу хоббі, бо це вже її професія. До того ж перевагою такої роботи є можливість працювати вдома.