Напад на активістів “Рівне Разом”: Віктор Шакирзян подав заяву у поліцію

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова політичної партії “Рівне Разом” Віктор Шакирзян подав заяву в поліцію стосовно нападу на активістів та партійців “Рівне Разом”.

Сьогодні вночі біля Рівненської облдержадміністрації невідомі здійснили напад на намет партії "Рівне Разом" та її активістів. Це сталося близько першої ночі.

Такі дії у “Рівне Разом” розцінюють як тиск на політичну силу та спробу залякати активістів, які є учасниками акції протесту проти тиску на Рівненську ТВК.

“Зникло світло по всій площі, через 10-15 хвилин після того, підбігло троє чоловіків спортивної форми і почали нищити намети, - йдеться в заяві, поданій сьогодні в поліцію. -  Намет був знищений вщент. Невідомих було троє, один із них був в білій футболці, всі одягнені в балаклави та капюшони”.

Голова політичної партії “Рівне Разом” Віктор Шакирзян переконаний, що правоохоронні органи повинні встановити причетних до нападу виконавців і замовників злочину, винні мають відповісти перед законом.

“Напад на мітингувальників стався після того, як партія “Рівне Разом” закликала правоохоронців та опонентів не чинити тиск на членів ТВК, не погрожувати їм та не втручатися в роботу комісії. Сьогодні ми подали заяву в правоохоронні органи. Замовники та виконавці повинні нести відповідальність. “Рівне Разом” незважаючи на залякування та тиск, продовжить вимагати справедливості та проведення чесних виборів у нашому місті”, - говорить Віктор ШАКИРЗЯН, голова політичної партії “Рівне Разом”. 

За словами представників партії, такі дії нападників  містять в собі ознаки кримінального правопорушення за частиною 2 статтею 296 Кримінального кодексу України, порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом вчинене групою осіб.