На краю цивілізації та у тьмі: мешканці Бармаків скаржаться на дорогу

Новини Рівного - ЧаРівне.info
Фото ілюстративне

Мешканці Бармаків, що поблизу Рівного скаржаться дорогу,  якою щодня добираються до міста. 

Люди кажуть, відрізок дороги від Сарненського кільця до Бармаків немає освітлення, облаштованих узбіч. Відтак, щодня ті, хто їде пішки, чи чекає маршрутку наражають своє життя на небезпеку. Особливо, небезпечно у тепний час доби, бо водії , які проїджають не бачать пішоходів через погане освітлення.

Мешканка Бармаків Лариса Климчук:

"Скільки життів там втрачено.Через те, що немає обочини для пішоходів, через те що немає освітлення даного відрізку дороги, через те що населений пункт близько міста , а людям немає чим добратися додому,  лише пішки, бо маршрутки немає. А облаштування для пішоходів теж немає. Скільки ще потрібно покласти життів, щоб владі дійшли руки до вирішення даного питання.

Їхали з роботи, неподалік заправки "Укркрнафта" знову збито людину, водій втік. Їдемо стоять на обочині пару машин увімкнено аварійки...кажу чоловіку там щось вже є... Добре, що він за кермом, зупинився. Підїзджаємо ближче, аж тут серед дороги лежить чоловік , як було страшно та моторошно.Так водії які стояли на обочині почали махати, попереждати рухами, щоб були уважні, побачити у тій повній темряві люлину на дорозі , без застереження практично неможливо.  Я уявляю , що пережив той водій який перший їхав після трагедії, і тут бац і людина на асвальті посеред дороги... Це звісно ЖАЖ.."

Катерина Нікітчук розповідає, що доволі часто водії маршруток, які прозджають дорогою не зупиняються, адже не бачать пасажирів. Тож, інколи діти, які в темну пору повертаються з навчання подають сигнал громадському транспорту світлом мобільних телефонів!

Наша дитина їздить щосереди на 18.00 на заняття в місто. Коли було видно надворі , з цим  не викликало ніяких проблем,маршрутки зупинялись,забирали її.Тепер картина кардинально змінилась.Дитина простояла годину на зупинці ,ні одна з маршруток не зупинилась. Дитина почала зупиняти телефоном ввімкнувши екран,тоді через 20хв поїхала в місто.На моє питання до водіїв чому не зупиняються кажуть, що темно настільки, що не бачать асажирів. Отак і живемо на краю цивілізації в кромешна тьмі. 

Наразі с. Бармаки відноситься до Шпанівської ОТГ. Тут про проблему з дорогою знають і кажуь, що неодноразово звертались до Служди автодоріг у Рівненській області. 

Як розповів голова Шпанівської ОТГ  Микола Столярчук наразі направлено звернення до керівництва САД у Рівненській області.

- Ми звернулись, щоб облаштували пішохідний перехід з мигаючими світлом, адже в нічний час ні розмітки, ні дорожніх знаків не видно. Це безпека людей. Також варто зробити пішохідну доріжку на північному під'їзді до Рівного. 

У Службі автомобільних доріг кажуть, що дорога «Північного об`їзду» належить до доріг державного значення.  Наразі тут розпочали облаштування пішохідного переходу з освітленням.

- Підрядник починає встановлення світлофорів із жовтим попереджувальним сигналом поблизу села Бармаки (поблизу кафе «Карасі») Світлофори працюватимуть від енергії сонця.- розповів в.о. начальника Служби автодоріг області Микола Козачок.