На виступ артистів на День міста витратять 120 тисяч. Максименко розповів, чому не запросили "Без обмежень" чи "Hardkiss"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На День міста у Рівному виступатимуть троє артистів - "Rumbero's", "Цвіт Кульбаби" та Роман Скорпіон. За їхній виступ з бюджету витратять 120 тисяч гривень. Про це під час засідання міськвиконкому розповів начальник управління культури та туризму м. Рівне Тарас Максименко. 

- 25-го на День міста у вечірній час ми уклали договір і будемо співпрацювати з продюсерською агенцією "Радіо П'ятниця", яка виставляє нам трьох артистів. Досить нормальні україномовні артисти. Це гурт "Rumbero's", "Цвіт кульбаби" та Роман Скорпіон. Приміром, гонорар тільки одного артиста (Романа Скорпіона) - це 4 тисячі доларів. "Без обмежень" ми вели попередні переговори - за півтори години концерту - 5 тисяч доларів, плюс інші райдери. Ми маємо фактично за 120 тисяч гривень 4 години розважальної програми, економимо бюджетні кошти... Для прикладу у свій час ми також вели перемовини із "Hardkiss". Всі їхні витрати склали 550 тисяч гривень, - каже Максименко. 

- Завдяки тому, що ми запросили цих артистів, економія бюджету складає близько 200-250 тисяч гривень. Ці артисти підходять по всім критеріям, які ми виставляли - вони роблять шоу, видовище. Ми пристали на таку пропозицію вперше, до цього були хедлайнери, - додав він. 

- Скажу відверто, як би ви не зробили, все одно буде погано. Пам'ятаєте, якось ми запросили "Тік"? Ми виходимо зі своїх можливостей. Частину оплачують наші партнери - "Радіо П'ятниця". Вважаю, що це дуже вдала пропозиція. Ми зекономимо частину коштів, - зазначив мер Рівного Володимир Хомко. 

Максименко також додав, що на святкування Дня Незалежності буде закладено в бюджеті 200 тисяч гривень, на святкування Дня міста - 300 тисяч. Але цих коштів, каже чиновник, буде не достатньо, тому проситимуть додаткові rошти. 

- Буде ще багато додаткових заходів. Відповідно до приїзду іноземних делегацій. Ми не вкладаємось у ці кошти. Достеменно ще не знаємо, скільки коштів ще буде потрібно, - зазначає Максименко.