На Рівненщині засуджено 45 бурштинокопачів

20.07.2014, 10:20      Переглядів: 1768

На Рівненщині за вироками суду 45 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності за незаконний видобуток бурштину. Засуджені отримали штрафи та умовні терміни відбування покарання. Про це на нараді працівників боротьби з економічним злочинами повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Микола Щирук.

- Неабияка пророблена робота, що стосуються незаконного видобутку бурштину, адже до Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події зареєстровано 632 повідомлення, за якими відкрито 169 кримінальних проваджень, вилучено 104 мотопомпи, вилучено 16 одиниць транспорту, вилучено 2 кілограми та 54 грами бурштину, виявлено 160 осіб, що займались незаконним видобутком бурштину-сирцю, - каже керівник міліції на Рівненщині.

За словами Миколи Щирука, у звітному періоді 2014 року повідомлено про підозру у скоєнні 77 особам за вчинення кримінальних правопорушення у вищевказаній сфері. Однак, як зазначив очільник міліції області,  серед напрацьованого є і прорахунки.  

 - Заходи, що проведені у сфері незаконного видобутку бурштину, ще не в повній мірі відповідають криміногенній ситуації, яка дійсно склалася на території області. Є багато недопрацювань по окремих райвідділах у певних ділянках роботи. Також не вживаються належні заходи щодо забезпечення відшкодування завданих збитків, - пояснив  Микола Щирук.

 

Тетяна СТАЦЬКА,
за матеріалами прес-служби СЗГ УМВС України
в Рівненській області

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...