На Рівненщині проводять референдум щодо виходу з Московського патріархату

28.09.2014, 18:14      Переглядів: 4542

фото ілюстративне

На Дубенщині ще одна церква вийшла з-під опіки Москви. На місці присутній кореспондент "ЧаРівне.інфо".

Цього разу сільська громада села Білогородка Дубенського району ініціювала проведення церковного референдуму. За попередніми результатамми волевиявлення 320 селян підтримали Київський патріархат, 120 - Московський, 6 бюлетенів визнано не дійсними.

Священник та прихильники Московського патріархату запевняють, що української церкви Київського патріархату немає, а людей, які проголсували "За" вводять в оману.

Самі ж селяни розповідають, що священник захотів приватизувати землю біля храму для особистого користування. Крім того, люди кажуть, що у цій церкві відмовляються сповідати селян, хрещених у УПЦ (КП).

Обидві строни налаштовані рішуче. Як повідомляє журналіст "ЧаРівне.інфо" між мешканцями Білогородки назріває конфлікт. Ті, хто підтримує УПЦ (МП) церкву віддавати не збираються, прихильники УПЦ (КП) заявляють, що готові відстоювати право на українські богослужіння.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли віряни відмовляються від служб УПЦ (МП). Нещодавно таке ж рішення прийняла громади сіл Острів й Солонів Радивилівського району та с.Рачин, Дубенського району.

 

 

Степан ПЕТРУЛЯ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...