На Рівненщині готують майбутніх офіцерів у польових умовах (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На Рівненському військовому полігоні оперативного командування «Захід» тривають польові збори курсантів-випускників кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування. Понад сотня майбутніх офіцерів вправляються у веденні вогню з різних видів стрілецької зброї, водять військову техніку, проходять тактичну та інженерну підготовку.

Навчання на військовій кафедрі триває два роки. За цей час наші вихованці здобувають теоретичні та практичні знання з військової підготовки, – розповідає старший викладач кафедри військової підготовки НУВГП полковник у відставці Ігор Асканов. – Завершальним етапом навчання є польовий збір, де протягом місяця майбутні офіцери удосконалюють професійні навички у польових умовах. Так вони можуть наблизитися до реалій військової служби якомога ближче. Незважаючи на певну кількість зауважень, ми бачимо, що наші курсанти достатньо підготовлені, тому впевнені, що вони успішно складуть випускні іспити.

Наприкінці липня курсанти складуть присягу на вірність народові України, а по закінченні вищого навчального закладу отримають разом із дипломом звання молодшого лейтенанта запасу.

капітан Олексій Мосейченок, «АрміяInform» (м. Рівне)