На голосування за громадський бюджет Рівного пройшли чотири проекти в галузі охорони здоров`я

Новини Рівного - ЧаРівне.info

З 17 вересня по 1 жовтня триває голосування за проекти громадського бюджету Рівного. Кожен рівнянин віком від 18 років може проголосувати за 3 великі та 3 малі проекти.

Цьогоріч на конкурсі проектів зареєстровано 4 проекти, що стосуються галузі охорони здоров"я. Проекти рецензовані управлінням охорони здоров"я м. Рівного та отримали позитивні результати. Кожен із них стосується своєчасності надання допомоги:

1. проект № 10 - Забезпечення шкіл міста сучасними інформаційними брошурами та плакатми з домедичної допомоги.

Метою проекту є забезпечення закладів середньої загальної освіти (шкіл) м. Рівного сучасними за наповненням (на основі сучасних протоколів), якісними, ілюстрованими інформаційними брошурами та наочними матеріалами (плакатами) з домедичної допомоги. Детально про проект та для голосування за посиланням

2. проект № 21 - Створення центру навчання домедичної допомоги (симуляційної медицини) у Рівному.

Метою проекту є: поширення інформації про особливості надання домедичної та екстреної медичної допомоги; навчання мешканців Рівного принципам надання домедичної допомоги при кровотечах, травмах, судомах, проведення серцево-легеневої реанімації; забезпечення мобільної навчально-тренувальної бази із можливістю проведення навчальних тренінгів; проведення публічних навчальних заходів із відкритим доступом для учнів, студентів, вчителів та викладачів на тему особливостей надання домедичної допомоги, та інше. Детально про проект та для голосування за посиланням.
3. проект № 22 - Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у Рівному 

Метою проекту є створити прямий доступ до АЗД для очевидців розвитку невідкладних станів у громадських місцях для надання домедичної допомоги; пропагувати самостійність та важливість взаємодопомоги в громаді міста Рівного у випадку критичних ситуацій. Детально про проект та для голосування за посиланням.

4. проект № 55 - Створення інсультного центру на базі Рівненської Центральної міської лікарні (КНП ЦМЛ РМР).

Метою проекту є створення умов для отримання сучасного лікування пацієнтів з інсультом, мешканців Рівного, на базі інсультного центру ЦМЛ.
Детально про проект та для голосування за посиланням.

Проголосувати можна онлайн на сайті rivne.pb.org.ua або в пунктах для голосування: ЦНАП (майдан Просвіти, 2) та Рівненській міській раді (вул.Соборна, 12-а) відповідно до графіка їх роботи (при собі потрібно мати паспорт).

Читайте також: За що голосувати рівнянам: підбірка культурних проектів громадського бюджету

За матеріалами Управління охорони здоров'я м. Рівне