Модель XL з Рівненщини розповіла про закулісся конкурсу краси на Філіппінах

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Ірина Антонюк, жителька Костополя кілька років тому представляла Україну на всесвітньому конкурсі краси для моделей із пишними формами  "Ms. Top of The World Plus Size".

Тоді Ірина Антонюк здобула титул та корону “Ms STAR Top of the World Plus Size” на Філіппінах.

Вже зараз модель Plus Size розповіла про закулісні подробиці конкурсу. За її словами в подарунок переможниця отримала пачку макарон, окрім цього, додає Ірина перші місця дістаються переважно за домовленістю.


?
- Не знаю, це був конкурс чи ні, єдине, що я заздалегідь знала, що Росія зайде в трійку переможниць. Щороку перемагає Міс Латвія, як ва таке? Саме так вона близька подруга організатора конкурсу! Вуаля!
?
Великим мінусом конкурсу є внески. Дякую спонсорам з мого міста, які оплатили мені квитки, бо в мене було дуже мало часу готуватися -  до 2 тижнів, і я чесно можу зізнатися, що я полетіла на цей конкурс навіть не встигаючи підготуватися належним чином. Ну, найцікавіше, що я залишила на десер. Хотіли б дізнатись, що нам подарували? Нічого, окрім макарон та статуетки.- додала Ірина Антонюк.

 

ПРИШЛО ВРЕМЯ РАССКАЗАТЬ ПРАВДУ! ? Я благодарна и за возможность и за путешествие на Филлипины длительностью в 23 часа в...

Posted by Antonyk Iryna on Sunday, July 26, 2020