Місце спокою для батьків і радості для дітей: у Рівному відкрили дитячий садочок «BabyLand» (фото,відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному офіційно запрацював перший ліцензований приватний дошкільний заклад «BabyLand» у житловому комплексі «На Щасливому». Це єдиний широкоформатний садочок в Західному регіоні, де  враховано і безпеку, і здоров’я, і розвиток маленьких вихованців. 

Відкриття відбулось у суботу, 3 серпня, на подвір’ї закладу за адресою: вул. Чорновола 91х. На особливу для Рівного подію завітало чимало містян.

У день свята тут функціонували дві фотозони, кілька локацій для творчості, бульбашкове шоу. Діток розважали фокусник, аніматори та дві величезні панди. Разом з дітками, імовірно, майбутніми вихованцями садочка, батьки не тільки бавились, а й мали можливість протестувати новостворений заклад. Цього дня двері були відчинені в усі кабінети.

Офіційна частина святкового відкриття розпочалась за годину після початку дійства. Найпершим виступив власник ЖК «На Щаливому» Роман Курис. Бізнесмен розповів, що в основі ідеї збудувати саме такий дошкільний заклад лежить його особиста історія.

- Я хотів зробити у Рівному один заклад, щоб всі діти могли отримати тут і освіту, і логопедичну допомогу. Я знайшов людину, яка змогла свого часу допомогти моїй дитині, і тепер вона очолила наш садочок. Це важка робота. Дякую усій команді. Всім людям, які були до того дотичні, всім людям, які готові були підставити плече. Ці люди будуть давати діткам щастя, - зазначив забудовник.

Заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко засвідчила, що на сьогодні це єдиний в області приватний заклад, який має ліцензію на право здійснення дошкільної освіти, тобто заклад створено з дотриманням всіх вимог законодавства щодо облаштування, забезпечення кадрами, освітніх програм.

- Побажання у мене одне – нехай цей заклад буде місцем творчості для педагогічного колективу, місцем спокою для батьків і місцем радості для дітей, – резюмувала Світлана Богатирчук-Кривко.

Директорка садочка «BabyLand» Ірина Петрик-Щокова зазначила, що заклад розрахований на 10 груп. Це загалом 150 дітей:

- Ми побудували справжню країну дитинства. Ми хочемо, щоб кожна дитина, буде тут здоровою і, головне, щасливою. А ми зі свого боку зробимо абсолютно все, щоб ви у тому були упевнені. Ми вас чекаємо!

Наприкінці події відбувся розіграш, переможці якого отримали унікальну можливість безкоштовно відвідувати садочок протягом трьох місяців.

Зазначимо, що дитячий садок має оригінальний яскравий дизайн. На подвір’ї встановлені безпечні спортивні дитячі майданчики, прокладене спеціальне покриття, територія садочка огороджена та знаходиться під охороною.

Всередині заклад світлий і просторий. Матеріали, які використовували для ремонтно-оздоблювальних робіт, вітчизняного виробництва та пройшли сертифікацію, відповідно до державних санітарно-гігієнічних і протипожежних норм. Ігрові та спальні кімнати наповнені безпечними та сертифікованими меблями та іграшками. Крім того, виглядають вони надзвичайно стильно.

У садочку є дві кімнати-ізолятори для дітей, які матимуть раптові проблеми. Тут дітки будуть очікувати, поки мама чи тато їх заберуть.

У закладі також функціонуватиме музична зала із фотозоною, дзеркальною стіною і станком для занять танцями, кімната арт-хаузу, кабінет англійської мови.

У дитячому садочку «BabyLand» врахували і потребу фізичного розвитку дітей. Тут функціонуватиме великий спортивний зал, розраховий не тільки на занаття спортом,  а й на проведення маленьких спартакіад.

Це місце точно стане улюбленим як для дітей, так і для батьків, адже окрім ідеального зовнішнього оформлення та внутрішнього наповнення, тут зібрали найкращих вихователів та педагогів, які працюватимуть з дітками на базі ліцензованих та авторських методик.