Мирогощанський іподром продали за копійки

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Державне підприємство «Мирогощанський іподром», яке останнім часом мало назву ПАТ «Мирогощанський аграрій», продали.

Уперше лот (Державний пакет акцій розміром 75,7 % статутного капіталу приватного акціонерного товариства "Мирогощанський аграрій") був виставлений на торги в минулому році за 30 млн грн. Нині ж продали з молотка за менше як 15 млн грн. – удвічі дешевше, аніж оцінювалися від початку торгів.

Придбав іподром, єдиний учасник торгів і врешті переможець ТзОВ «ВЕСТКОАЛ». Замовник аукціону – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Рівненській та Житомирській областях.

Наразі на іподромі ще продовжують тренування спортсмени, які й допомагають доглядати за кіньми.

Як розповідає заслужений працівник сільського господарства України у сюжеті для ЗМІ Вікторія Маращук, яка займається питаннями догляду коней, тренувань та збереженням майна на підприємстві, востаннє на іподромі відбулися кінні змагання у 2011 році.

Працівники і спортсмени (здебільшого молодь та юнь) сподіваються, що мирогощанське підприємство рано чи пізно таки стане знову потужним центром розвитку кінного спорту, звідкіля свого часу випустилося чимало майстрів міжнародного класу. А ще це чудові можливості для розвитку краю, адже кінний туризм – чималі можливості доходів для громади.

sport.rayon.in.ua