Майже половина депутатів Рівненської обласної ради покинули засідання

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Нагадаємо, 2 грудня, розпочалося перше пленарне засідання Рівненської обласної ради нового -  восьмого - скликання. Після прийняття присяги та обрання тимчасової президії колишній голова обласної ради Данильчук Олександр попросив перерву на 30 хвилин. Голова тимчасової президії від "Батьківщини" Микола Драганчук задовольнив це прохання, та оголосив перерву. Однак депутати до роботи не поверталися більше двох годин.

Після чотирьох перерв депутат від «ЄС» Сергій Кондрачук вимагав змінити тимчасового головуючого на сесії через незгоду з порядком головування. 

Натомість, Микола Драганчук відповів, що закриває перше засідання сесії. Фракції «Слуга народу», «Батьківщина» та «Сила і честь» покинули зал засідання.

Після цього депутат від ВО "Свобода" Олексій Бучинський запропонував обрати новим головуючим Сергія Кондрачука, оскільки Микола Драганчук покинув зал, та продовжити роботу. 

У залі на той час присутні були 35 депутатів обласної ради. На засіданні продовжив головувати депутат від «ЄС» Сергій Кондрачук.

На порядку денному  обрання голови ради, його заступників, а також голів постійних комісій та президії.