Майбутні візажисти вчились у Рівному робити східний макіяж (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Про те, як проходить виробниче навчання слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Візажист», поділилася викладач Тетяна Сондак: «Чудове виробниче навчання у візажистів.

У нас новий майстер виробничого навчання - наша випускниця Оксана Булавська. Творча, романтична натура. І це позначається на атмосфері занять та настрої слухачів». Сьогодні майбутні візажисти вивчали тему «Арабське око». Дівчата відпрацьовували східний макіяж із особливим натхненням. У захваті педагоги, не приховують емоцій і слухачі. Роботи яскраві, якісні, «чисті», виконані з любовю та творчим піднесенням.

Віра Прокопчук (Костопільська РФ РОЦЗ), Анна Зелена (Здолбунівська РФ РОЦЗ), Катерина Яра (Радивилівська РФ РОЦЗ), Іванна Меліх (Гощанська РФ РОЦЗ), Лілія Кошка (Вараська МФ РОЦЗ) та Олена Семенюк (Здолбунівська РФ РОЦЗ) почуваються щасливими, адже перші професійні кроки вдаються, і бажання працювати далі лише зростає. Вивчаючи дитячий боді - арт, майбутні візажисти відпрацювали майстерність на своїх дітях. І юним клієнтам це дуже сподобалося.

Зокрема, Віра Прокопчук з м.Костопіль подарувала доньці образ грайливої кішечки. В планах – участь у масштабному ярмарку професій на Волині. Це буде ще один важливий крок, адже доведеться працювати в «польових умовах», відпрацьовувати здобуті знання на реальних клієнтах. 

РЦПТО ДСЗ