"Мами у дворі просто тихо заздрять": рівнянка розповіла про найкращого татка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Зворушливою історією про рівненського татуся Павла Руденка з нашою редакцією поділилася його дружина Олександра. Рівнянин Павло – один із учасників проекту "Найкращий Тато року".

Історія нашого татуся

Наш татусь (далі буде просто Паша) дуже талановитий. За фахом він юрист, але душа в нього творча. Він пише ….і так гарно пише, що навіть познайомився зі мною у видавництві. Ми друкувалися в одному виданні…І тепер крокуємо по життю разом. Наш синочок Бориславчик – це дійсно плід найпалкішого кохання! Ми народжували разом. Якщо б не його підтримка…я взагалі не знаю, чи змогла б я так легко народити. 07.07.2018 року з’явився наш Бориславчик! Паша навіть пуповину перерізав! З першого дня в них особливий зв’язок….

Наша сім’я схильна до режиму…тому обов’язки поділені між собою. Коли ми виїжджаємо у центр міста, з візочком завжди тато, з кенгуру завжди тато, а зараз в магазині з корзинкою і з Бориславом, в яку класти продукти, теж тато. По дому він завжди допомагає: і пропилососить, і посуд помиє…Ну а саме святе….він вкладає на ніч спати синочка…! Це для мене взагалі казка!  На вихідних та ввечері після роботи він завжди гуляє з сином…мами у дворі просто тихо заздрять мені, що в мене такий чоловік…От і я радію…але тихо…Бо як кажуть: «Щастя любить тишу».

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".