Маленька Улянка розповіла чуттєву історію про свого татка-військового

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному триває проект "Найкращий Тато року". Продовжуємо знайомити вас із його учасниками.

Мета проекту – показати, що батьківство – це круто!

Цього разу історію про свого тата Дмитра Павловського розповіла його маленька донечка Улянка.

Мій тато - герой!

Мама говорить, що я половинка тата і половинка її, а я одне ціле їх двох.

Я, мабуть, буду найменшою учасницею цього конкурсу. Мене звати Улянка і мені 6 місяців. Зараз я активно пізнаю світ. Я сама ще не сиджу і не ходжу та вже лежати не хочу і повзати теж. Я активна та непосидюча дівчинка, хочу встигнути скрізь і все, тому не люблю гратися сама!

Мого татка звати Дмитро. Він для мене справжній герой! Не тому, що він мій татко, а тому що він військовий і служить у Збройних Силах України.  Татко каже, що він зараз захищає нашу Україну для мого щасливого майбутнього.

Коли я збиралась поселитись у мами в животику татко зробив перерву у своїй військовій кар'єрі. І не дивлячись на те, що це його улюблена справа, він цей довгий і не легкий для них з мамою рік, присвятив мені. Я знаю, що для нього це було нелегко. Та він каже, що не жаліє про це тому, що тепер в нього є я! 

З моменту мого народження і перші місяці він був зі мною кожну хвилинку. І як справжній герой не побоявся брудних підгузків та безсонних ночей. Коли я з'являлася на світ татко був з мамою і підтримував її. Адже я не на жарт мучила маму токсикозом всю вагітність і аж до пологів. Мій тато найкращий, він навіть це витримав! Мама казала, що татко плакав, коли перший раз побачив мене. Гладив по спинці і не міг повірити такому щастю. На руках у нього я завжди переставала плакати. Мені ставало якось тепло та спокійно... Мабуть, я відчувала, що я в надійних руках.

Татко називає мене "Кукуся". Не знаю чому, та мені подобається. Я дуже люблю коли він вдома. Адже зараз він приїжджає лише на вихідні. Я обожнюю гратися з ним: повзати по спині, а особливо кусати його за ніс. У свої 5 місяців я вперше сказала "та-та". В мене це вийшло випадково але тато був дуже щасливий. А з моїм першим "агу" (по секрету, бо ж герої не плачуть) теж не стримав сліз.

Мій татко найкращий, бо приїжджаючи додому, він кидає все і біжить до мене, щоб взяти на ручки. Старається гуляти зі мною на вулиці, щоб мама могла відпочити, та я знаю, що вона швиденько щось робить по дому поки мене немає.

Я дуже скучаю за татусем і хочу щоб він частіше був вдома.

Татусь не знає, що ми з мамою зробили йому такий сюрприз і прийняли участь у такому конкурсі. Та я думаю, шо сваритися він не буде, бо я ще маленька і дуже його люблю!!!

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".