Курсик хоче назвати вулицю іменем Ігоря Марка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Депутат Рівнеради Олександр Курсик, кандидат у народні депутати ВРУ на рівненському Мототреці заявив про намір перейменувати одну з вулиць міста на честь найбільш титулованого українського мотогонщика Ігоря Марко.

Нагадаємо, Ігор Марко - уродженець міста Червоноград Львівської області - розпочав кар’єру спідвеїста в рідному місті у далекому 1982 році. Але найбільші перемоги Ігоря Марка були пов’язані саме із м. Рівне.

Ця людина прославила рівненський спідвей, - наголошує Олександр Курсик.Ігор Марко у різні часи ставав чемпіоном СРСР, України, Росії, Фінляндії, СНД, виступав і за команди Латвії та Польщі, де спідвей – спорт №1. Змагався навіть у Австралії. Відстоював легендарний гонщик честь Рівного і після відновлення регулярних лігових і особистих змагань зі спідвею у 2003 році. А тому вважаю буде правильним, якщо вулиця Рівного носитиме його ім`я.

Загинув гонщик у 2006 році. 29 червня Ігор Марко відзначав би свій день народження. Та замість вітань рідних і друзів, останні кілька років напередодні цієї дати у Рівному проводять турнір зі спідвею, названий на його честь. У такий спосіб місцеві вболівальники вшановують пам`ять одного з найуспішніших спортсменів у цьому виді спорту.