Кулінарний майстер-клас для дітей провели у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На базі Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі "Гільдія кухарів Рівненщини" провела кулінарний майстер-клас для дітей із синдромом Дауна за фінансової підтримки ГО “Рівне Разом”. З дітками провідні майстри кулінарії готували бургери та струдель з яблуками.

- У людей існує стереотип і упереджене ставлення до дітей з синдромом Дауна. Але ми хочемо познайомити їх між собою, вкотре показати, наскільки вони чудові. Це такі ж самі дітки, такі ж турботливі та щасливі. Їм просто необхідно більше уваги та підтримки. Такі заходи як сьогоднішній, організований "Гільдією кухарів", потрібно проводити частіше і ми зі свого боку такі заходи підтримуватимемо, - коментує волонтер громадської організації “Рівне Разом” Павло Дмитришин.

Впродовж декількох годин діти навчалися та переймали досвід приготування кулінарних шедеврів. Бургери із пікантним соусом та свіжими овочами викликали справжній фурор серед присутніх. На десерт маленькі майстри готували струдель із яблуками та корицею під карамельним соусом. Дітей у їхніх починаннях активно підтримували батьки.

- Важливо, аби наше суспільство бачило і розуміло наших дітей, адже вони такі ж, як інші. Вони можуть все: і танцювати, і співати, і грати на музичних інструментах, вчити мови. Словом, просто жити, як живуть усі, - розповідає мама одного з учасників майстер-класу.

Після приготування страви дегустували всі охочі.