Королева ночі Оля Полякова покаже у Рівному грандіозне шоу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Останнім часом у Рівному склалася хороша традиція купувати квитки на подарунок до дня народження, або просто на подарунок близької людини. Тому івент-агенція "Tikhonov сoncert and event agency" відразу анонсує концерт Оля Полякова – нове гранд-шоу «Королева Ночі», який відбудуться восени, 30 вересня.

У 2018 році гранд-шоу Олі Полякової «Королева ночі» в Києві мало приголомшливий успіх у публіки: аншлаг у Палаці спорту, дві телевізійних трансляції на каналі 1 + 1 з часткою рейтингу вище середнього, понад 20 мільйонів людей, прикутих до телеекранів, і рекордні цифри по результатам пошуку у кожного концертного номера в YouTube. Але навіть такі показники не змогли вгамувати інтерес до грандіозного перфомансу і новому однойменного альбому поп-діви, який був представлений в рамках шоу.

30 вересня у Міському Будинку Культури, одна з найбільш гастролюючих співачок української сцени приїде у Рівне, щоб представити концептуально нове високотехнологічне шоу «Королева ночі». Співачка обіцяє ще більше хітів і неймовірних постановок, несподіваних режисерських рішень і незабутніх образів, ще більше гумору та гарного настрою.

Детальніше про подію тут: https://www.facebook.com/events/2316799051981705/

Квитки: https://rivne.karabas.com/ua/olya-polyakova-koroleva-nochi-2/order/

Дізнатися про деталі завжди можна за телефонами агенції :

+380 66 555 79 86

+380 97 376 85 93