Компанія «Ласунка» дарує свято українцям!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

А Ви вже знаєте про незвичайний позашляховик, що везе гігантський ріжок морозива? Ще ні? Що ж готуйтеся! Тому що це приголомшлива новина, що неодмінно Вас здивує! Торгова марка «Ласунка» розпочала безпрецедентну акцію та відправила свій фантастичний ice-мобіль у мандрівку через усю країну.

Таким чином «Виробник щастя» має намір підтримати українців та стати причиною Ваших яскравих посмішок. У минулі роки ми робили це, проводивши Свята морозива. У цьому ж році через певні обмеження формат довелося змінити, та ми усе одно впевненні, що наш незвичайний пікап впорається із цим важливим завданням! 

Адже всі, хто його зустріне, гарантовано отримають не тільки смачне морозиво, а і чудові подаруночки від компанії «Ласунка»! А Ваше фото на фоні нашого авто може подарувати змогу стати власником фірмового призу від «постачальника щастя» – брендованого велосипеда!

Умови прості:

- завантажте фото на сайті https://svyato.lasunka.com/

- зберіть найбільшу кількість лайків – і Ви станете переможцем!

А якщо Ви бажаєте, дізнатися про наші наступні зупинки або залишити запрошення, щоб чарівний позашляховик завітав саме до Вашого міста – перейдіть за посиланням https://svyato.lasunka.com/

Морозиво «Ласунка» заряджає щастям!