Кличко заявляє, що до 2014 року в Україні зміниться влада

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Голова фракції "УДАР" у Верховній Раді Віталій Кличко не виключає, що у 2014 році в Україні може змінитися влада. Про це він сказав в інтерв`ю телеканалу "5 каналу". "Я не виключаю цього. Якщо влада буде далі робити вигляд, що не чує людей, якщо нічого не відбувається, то зміна влади може відбутися вже цього року", - зазначив він.

На його думку, акція проти влади на Майдані Незалежності ефективна. "Всі разом, незалежно від регіону, українці виходять і кажуть: ми вимагаємо жити за іншими правилами, ми хочемо жити в іншій країні. Те, що ми вийшли і відверто сказали про це - вже досягнення... Разом ми зможемо дотиснути владу і змінити її в конституційний спосіб, без агресії, щоб реформи в країні нарешті було проведено", - зазначив депутат.

Кличко також підтвердив, що має намір балотуватися на виборах президента. "Я прийняв для себе рішення - я буду балотуватися на посаду президента України... Я впевнений в тому, що необхідно брати на себе відповідальність, брати завдання і працювати", - підкреслив депутат.

 

 

за матеріалами: ZN.UA