Кібеспорт у Рівному. Визначилися переможці другого осіннього турніру (ВІДЕО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На вихідних у Рівному відбувся кіберспортивний турнір Rivne FIFA 20 Осінь CUP #2 від колективу LATTE Esports - у фан-шоп "Veres Place". Захід проводився з дотриманням рекомендацій на період карантину в публічних місцях.

Кількість учасників була обмежена, дані дії спрямовані на безпеку та охорону здоров’я українців. Всі учасники знаходилися в одній групі, де кожен з кожним зіграв два матчі. В загальному зіграли сім ігрових турів, а кожний гравець провів дванадцять матчів. Ігровий день минув в деякій мірі у напруженій та інтригуючій атмосфері. До останнього турнірного матчу гравці між собою вирішували долю другого і третього місця, але Partizzan виборов перемогу над Sapronje з результатом 2:1, що розставило кінцеві крапки на п’єдесталі. До вашої уваги переможці кіберспортивного турніру Rivne FIFA 20 Осінь CUP #2

1 місце - 550 грн. - Кирил "folter" Сидорук
2 місце - 300 грн. - Юрій "Partizzan" Красько  
3 місце - 250 грн. - Роман "Flashka" Палюк  
4 місце - 200 грн. - Михайло "Sapronje" Сапронов 

Провели турнір у новому форматі з меншою кількістю учасників. В кінцевому результаті - це задовольнило всіх. Передаю вітання всім хто носить маски, користується антисептиками та живе своїм розумом, а не політичними обіцянками з рекламних щитів. p.s. Анонс наступного турніру буде опублікований згодом на наших ресурсах, - розповів організатор турніру Антон Латайчук.