Хто з рівненських нардепів отримав компенсацію за житло?

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото Соломчука Дмитра

Сьогодні, 18 жовтня, на сайті Верховної Ради України опублікували список народних депутатів України, яким здійснена виплата компенсації для оренди житла або винайму готельного номера. Від початку роботи Верховної Ради цього скликання  компенсацію за житло отримали  120 народних депутатів.

Серед них і два народних депутата з Рівненщини. "Слуги народу" Ковальчук Олександр та Соломчук Дмитро отримали по 21450 гривень компенсації.

Як іногородній депутат дійсно отримав 21 450 грн компенсації за житло за жовтень. Таку ж саму суму отримав і на компенсацію житла за вересень. Свого помешкання у Києві не маю. Від початку роботи у Верховній Раді проживаю у готелі «Україна», за номер у якому і сплачую кошти. - прокоментував Олександр Ковальчук. 

Однак варто зазначити, що у документі вказана сума за період з 29 серпня по 31 жовтня і становить лише 21 450 грн. 

А ось як прокоментував це Дмитро Соломчук, якого раніше помітили у кросівках італійського бренду "Valentino" вартістю приблизно 14 180 грн.

Я не маю свого житла в Києві, адже проживаю разом з сім’єю у Рівному. Відтоді як прийняв присягу народного депутата, багато часу проводжу на робочому місці у Києві. Згідно чинного законодавства, держава забезпечує депутатів з інших міст проживанням. Я проживаю в державному готелі «Україна». - говорить Дмитро Соломчук.