"Хлопці без нього навіть не лягають спати": у Рівному обирають найкращого татуся

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному триває проект "Найкращий Тато року". Наступна історія про Позняковського Івана Володимировича. Нею з нашою редакцією поділилася його дружина Юлія.

Ми з Ваньою одружені 6 років, маємо двох синочків Сашка та Максимчика. Наш татко завжди займається дітьми! Хлопці ходять на футбол, басейн, карате, англійську, Lego і в садок. У всіх цих заняттях завжди бере участь Ваня.

Також, ми дуже багато подорожуємо, приблизно кожні 3 місяці кудись їдемо. Зазвичай, це не такий відпочинок як просто море, де можна полежати на шезлонгу. Зазвичай, це подорожі, де щодня мінімум 15-20 км пішки. Разом ми об’їздили майже всю Іспанію, були в Польщі, Італії, Туреччині, Єгипті. В нас в Україні два рази на рік їздимо в Карпати. Зимою усі разом катаємося на лижах.

Одного разу я поїхала на тиждень в Італію, наш татко лишився сам з двома маленькими дітьми, яким було 2 і 4 роки. Це його ні трішки не злякало. Хлопці без нього навіть не лягають спати.

Я дуже люблю свою сім’ю, це саме дороге, що може бути в будь-якої людини. Ми працюємо над нашою сім’єю як один механізм, який не може функціонувати без якоїсь деталі. Я люблю свого чоловіка і дуже вдячна йому за те, що робить нас щасливими.

Більше історій читайте у рубриці "Тато року".