Керівник оздоровчого центру «ATMAN» обстежуватиме діток у Здолбунові

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Ярослав Табінський – людина, яка подолавши ДЦП, нині досвідчений лікар-реабілітолог, ставить на ноги інших діток та дорослих. У нього є свої унікальні методики, за якими він працює.

14 вересня у стінах Здолбунівського ІРЦ Здолбуніська міська рада підписала меморандум про співпрацю з оздоровчим центром «ATMAN», який очолює Ярослав.

- Об’єднавши зусилля Здолбунівської міськради та центру «ATMAN», меморандум передбачає прагнення сторін до профілактики, обстеження, оздоровлення дітей та молоді з проблемами опорно-рухового апарату. Звісно, за активної ініціативи та підтримки батьків дітей. Спілкуючись з Ярославом, в нас народилась ідея провести ґрунтовне профілактичне обстеження динаміки зміни постави у школярів Здолбунівської громади. Адже «Здорова громада» – це системна робота, яка починається з профілактики та діагностики. Тому найближчим часом плануємо цю ідею втілити в реальність, - розповів міський голова Здолбунова Владислав Сухляк. 

Крім того, в рамках зустрічі привітали двох першокласниць з початком шкільного життя. Дівчатка попри діагноз ДЦП стали школярками та, як кажуть їхні матусі, в захваті від школи та навчання. 

Читайте також: Зцілюють та оздоровлюють: у  Рівному запрацював сучасний оздоровчий центр «Атман»