"Кардинал- Рівне" розгромили у столиці

Новини Рівного - ЧаРівне.info

“Кардинал-Рівне” втретє у нинішньому сезоні поступився “ХІТу”. І втретє – із розгромним рахунком.

Лише чотири дні тому у Києві “Кардинал-Рівне” у драматичному матчі пропустив “ХІТ” у чвертьфінал Кубка України. Вирішальний гол наша команда пропустила за двадцять секунд до сирени. І гра чемпіонату стала ніби продовженням кубкового протистояння. Вже в дебюті гри кияни двічі могли вийти вперед. “Кардинал-Рівне” врятував каркас воріт і голкіпер Ілля Бакінський.

Втім, саме наша команда першою відкрила рахунок. Євген Сірий зіграв рукою перед власними воротами, а Роман Горпинич чітко реалізував пенальті – 0:1. Перевага, проте, трималася недовго. Вже за хвилину Євген Жук першим зорієнтувався у ситуації і зрівняв рахунок. Ще за дві хвилини Орест Боргун замкнув передачу Сергія Журби і вивів “ХІТ” вперед – 2:1. Після цього арбітр вилучив Володимира Поночовного. Першу жовту картку Володимир отримав за порушення правила зміни, а повторну – за дотик до Олександра Колесникова. Останній встиг набрати швидкість і навіть від невеликого контакту втратив рівновагу.

Після цього упродовж трьох хвилин кияни спершу у більшості, а потім і в рівних складах забили ще тричі. Гол Павла Концеби на заключній хвилині тайму став лише слабкою втіхою. Бо після перерви розгром продовжився. Все завершилося повним фіаско – 2:8.

Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”

Москвичов.

Голи: Жук (9, 23, 14), Боргун (11), Педяш (13), Шамлі (16, 28), Колесников (30) – Горпинич (8, з пенальті), Концеба (20)

Попередження: Сірий (8), Боргун (12) – Поночовний (8)

Вилучення: Поночовний (12, повторне попередження).