«Кардинал-Рівне» очолив Олександр Басич

Новини Рівного - ЧаРівне.info

До найближчого матчу чемпіонату Favbet Екстра-ліги "Кардинал-Рівне" готуватиметься під керівництвом Олександра Басича. Відповідне рішення було прийнято на загальнокомандних зборах.

Участь у зборах взяли гравці команди, президент клубу Володимир Валявка та віце-президент клубу Михайло Кондратюк. До гри з "Соколом" "зелено-жовті" готуватимуться у повному складі. Без кадрових втрат.

- За підсумком загальнокомандних зборів було прийнято спільне рішення: до гри з "Соколом" команду готуватиме її капітан - Олександр Басич. Тим часом ми продовжуємо перемовини із кількома фахівцями, які у найближчому майбутньому можуть очолити "Кардинал-Рівне". Ім'я нового тренера оголосимо лише після прийняття остаточного рішення і оформлення усіх юридичних нюансів, - президент футзального клубу «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка.

Нагадаємо, 28-го листопада, після поразки від херсонського "Продексіма" з рахунком - 0:8, "Кардинал-Рівне" припинив співпрацю зі Станіславом Гончаренком. Наступний матч чемпіонату команда зіграє 7-го грудня у Хмельницькому проти "Сокола".