Кабмін призначив костопільчанина першим заступником міністра освіти

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Кабмін призначив уродженця Рівненщини Юрія Полюховича першим заступником міністра освіти та науки України. Таке рішення ухвалили вчора на засіданні уряду. 

Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року у м. Костопіль Рівненської області. Закінчував Березнівський лісовий коледж. 

2003 року отримав ступінь магістра з історії в Національному університеті "Києво-Могилянська академія".  

Протягом 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

З 2000 року представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Дотепер також працював у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

Має великий досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій.

З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).

11 вересня 2019 року призначений на посаду першого заступника Міністра освіти і науки України.

Нагадаємо, нещодавно заступником міністра освіти та науки України став заступник управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти та науки Рівненської ОДА Петро Коржевський.